Gender jest wszędzie! To mówi nie ksiądz, czy zakonnica, ale Małopolska Kurator Oświaty. WIDEO.

„Gender jest wszędzie” – rozpoczęła swoje spotkanie w warszawskim klubie Ronina Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, po czym urzędniczka państwowa dodała: „I to nie chodzi o to, że ja mam obsesję. Chodzi o to, żeby nasze dzieci zdemoralizować, ich zainteresowanie skierować w kierunku zaspokajania swoich popędów, a wtedy nie będzie problemu z kierowaniem takim narodem, który nie będzie miał żadnych pomysłów wyższych, który nie będzie zainteresowany rozwojem państwa, a tylko zaspokajaniem swoich seksualnych potrzeb”.

 

Na baczności muszą się także trzymać nauczyciele, bowiem Małopolski Kurator Oświaty wie kim są i co knują: „Edukacja seksualizująca i poboczne wątki ideologii gender wkraczają do szkół już nie z zewnątrz, tylko za pomocą nauczycieli. Studia genderowe są bezpłatne dla nauczycieli i ogromna rzesza nauczycieli została na nich przeszkolona. Oni kończąc studia genderowskie przychodzą do szkół ze scenariuszem swoich działań”.

Reklamy

W ostatnim czasie Barbara Nowak wsławiła się wypowiedziami, w których zrównywała homoseksualizm z pedofilią i mówiła, że marzy jej się Polska wolna od zachodniego lewactwa i rodzimych zaprzańców.

źródło: Facebook