Nie możesz tego wiedzieć! Dziesiątki tysięcy ludzi na ulicach w całej Polsce, ale nie w TVP.

“TVP info nie pokazuje akcji protestacyjnych odbywających się w 105 miastach! Każdy Polak ma prawo wiedzieć co się w Polsce dzieje, a telewizja publiczna ma psi obowiązek to pokazywać. Stacja propagandowa jednej partii, za pieniądze podatników, musi być zlikwidowana” – napisał jeden z internautów.

I rzeczywiście, ogromne protesty w całej Polsce zostały rzetelnie pokazane przez TVN, natomiast na antenach telewizji publicznej na próżno było szukać takiej skali pokazywania wydarzeń.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludzie nie mogą tego wiedzieć po prostu – najwyraźniej uznano gdzieś w centrali sił propagandy. Wiedza szkodzi, lepiej, żeby trzymać wszystkich w nieświadomości…

Tymczasem w bezprecedensowych protestach wzięły dziesiątki tysięcy ludzi, którzy przyszli pokazać poparcie dla sędziego Pawła Juszczyszyna i zaprotestować przeciwko łamaniu europejskiego prawa oraz ignorowaniu wyroku TSUE przez polski rząd.