Kosiniak-Kamysz apeluje do polityków. Skończcie z tą nienawiścią i propagandą

“Przywracanie Polsce braterstwa to nasze największe wyzwanie. Zbliżają się święta i wszyscy widzimy, że spory polityczne przecięły polskie stoły na pół. Musimy przywrócić braterstwo, sprawić, abyśmy przestali się pokonywać, a zaczęli przekonywać” – mówił prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz w Płońsku.

Ludowcy, którzy osiągnęli bardzo dobry wynik w wyborach parlamentarnych, zamierzają pokazywać inną twarz polityki, w której możliwy jest dialog i porozumienie. Ich zdaniem dalsze dzielenie Polski, co robi PiS, prowadzi do utrwalania nienawiści na tle politycznym, co osłabia Polskę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Gdyby politycy partii rządzącej włożyliby tyle energii, którą tracą na spory i atakowanie w opozycji, żylibyśmy w dużo lepszym kraju. Ale jak widać im jest dużo trudniej budować niż niszczy” – mówią członkowie PSL.

źródło: Twitter