“Obłuda związana ze sprawiedliwością po prostu się wylała i rozwaliła!”. Czarzasty jasno o stosunku Lewicy do “sprawy Banasia”.

Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty w dosadny i jasny sposób wyjaśnił politykom PiS, że nie przyłoży ręki do zmiany konstytucji, aby odwołać skompromitowanego szefa Najwyższej Izby Kontroli.

Mariana Banasia trzeba po prostu skazać prawomocnym wyrokiem za popełnione przestępstwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Lewica na pewno nie przyłoży ręki do zmiany konstytucji, żeby odwołać szefa NIK dlatego że po prostu cała ta obłuda związana z czystością, sprawiedliwością, uczciwością prawem po prostu się wylała i rozwaliła. Kryształ osobowości, kryształ uczciwości PiS-u pękł po raz kolejny. Bo jest droga na to, żeby tego pana Banasia odwołać, tylko by trzeba było pokazać wszystkie świństwa, które się zdarzyły.

Zgodnie z ustawą o NIK-u. Art. 17 pkt 3 mówi, że skazany prawomocnym wyrokiem za popełnienie przestępstwa może być przez Sejm odwołany.” – napisał Czarzasty.

źródło: Facebook