Tajna wizyta Morawieckiego w Trybunale Konstytucyjnym. Przyłębska ją ukrywała?

Źródło: Newsweek / Tomasz Lis Twitter

Konflikt w strukturach władzy coraz większy. Sędzia Jarosław Wyrembak ujawnił, że premier Mateusz Morawiecki był na spotkaniu u Julii Przyłębskiej. Wizyta miała być ukrywana przed sędziami Trybunału oraz przed mediami a pomagać w tym mieli pracownicy Przyłębskiej.

Tak wynika z treści ujawnionego przez media listu Jarosława Wyrembaka, sędziego Trybunału, który został mianowany przez… PiS. Wygląda więc na to, że w strukturach władzy trwa regularna wojna. Marian Banaś walczy z Kaczyńskim, Wyrembak walczy z Przyłębską a Ziobro z Morawieckim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Treść korespondencji, którą napisał Wyrembak szokuje. Władza wykonawcza ma jakieś tajemnicze i zupełnie nie zrozumiałe kontakty z władzą, która ma kontrolować Sejm i Senat oraz wykonywanie prawa w Polsce. To szokujące, że politycy PiS bez skrupułów spotykają się z Przyłębską, która pełni rolę prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

Co ukrywają? Co ustalali? Czy to kolejny etap demontażu demokratycznego państwa? Opinia publiczna ma prawo to wiedzieć. Państwo nie jest własnością Kaczyńskiego, Morawieckiego i Przyłębskiej. Państwo i Polska to my wszyscy, my – naród. Żądamy ujawnienia informacji o charakterze rozmów i przedmiocie ustaleń. Nie można w nieskończoność ludzi oszukiwać i trzymać w nieświadomości – komentują internauci.

źródło: Twitter / Wyborcza.pl