W tej atmosferze Andrzej Duda przegra wybory prezydenckie z kretesem? Efekt uboczny afer za czasów PiS.

W reklamie jednego z leków mówi się o niezamierzonych, ale pozytywnych efektach ubocznych. Afera Banasia ma jeden taki niezamierzony efekt. Andrzej Duda może przegrać wybory prezydenckie z kretesem. Jego otoczenie ma tego świadomość i jest przerażone.

Czy ktoś, kto jest całkowicie uzależniony od Kaczyńskiego może w ogóle być prezydentem? Realizacja politycznych poleceń prezesa swojej byłej partii oraz  ślepa posłuszność to nie są wymarzone cechy prezydenta. Potrzebujemy osoby niezależnej a jednocześnie aktywnej. Ośrodek prezydencki powinien być przeciwwagą i ostoją rozsądku. Dzisiaj nie funkcjonuje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W atmosferze afer i skandali Andrzej Duda traci szanse na reelekcje bo to jest tego własne środowisko. Jego własne problemy i jego własny stres, paraliżujący jego działania.

źródło: Twitter