Polacy chcą prezydenta a nie rezydenta, który jeździ między Juratą a Wisłą!

“Jeżdżę po Polsce i rozmawiam z Polakami. Mówię o mojej wizji prezydentury, ale przede wsłuchuję się w głos naszych rodaków. I wiem jedno: Polacy chcą wreszcie prezydenta, a nie rezydenta, który tylko kursuje między Juratą a Wisłą” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na spotkaniu z wyborcami w Zielonej Górze.

” Potrzeba dziś nam zjednoczenia Polski i Polaków. Rzeczpospolita była wielka wtedy, gdy potrafiła budować jedność. To jest prawdziwy wymiar wielkości państwa. Czasem możemy się sprzeczać, ale nie wolno nam się nienawidzić” – dodał Kosiniak-Kamysz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Władysław Kosiniak-Kamysz jest wymieniany jako kandydat, który ma szanse odebrać najwięcej głosów PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich. Jako polityk umiarkowany, centrowy, ma bardzo wysoki poziom poparcia społecznego i niski elektorat negatywny.

źródło: Twitter