“Jeżdżę po Polsce i rozmawiam z Polakami. Mówię o mojej wizji prezydentury, ale przede wsłuchuję się w głos naszych rodaków. I wiem jedno: Polacy chcą wreszcie prezydenta, a nie rezydenta, który tylko kursuje między Juratą a Wisłą” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na spotkaniu z wyborcami w Zielonej Górze.

” Potrzeba dziś nam zjednoczenia Polski i Polaków. Rzeczpospolita była wielka wtedy, gdy potrafiła budować jedność. To jest prawdziwy wymiar wielkości państwa. Czasem możemy się sprzeczać, ale nie wolno nam się nienawidzić” – dodał Kosiniak-Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz jest wymieniany jako kandydat, który ma szanse odebrać najwięcej głosów PiS w nadchodzących wyborach prezydenckich. Jako polityk umiarkowany, centrowy, ma bardzo wysoki poziom poparcia społecznego i niski elektorat negatywny.

Reklamy

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułSypie się układ Kaczyńskiego. Muszyński też nie jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego? Jest skarga do ETPC
Następny artykułOstre słowa sędziego TK z PiS o Samuelu Pereirze. Nie ma już takiego kłamstwa, przed którym byłby skłonny się zatrzymać