Odlot Morawieckiego. 250 lat mafii vatowskiej?

Mateusz Morawiecki jest najwyraźniej w bardzo kiepskiej formie, bo na spotkaniu w Godziszewie mówił o 250 latach historii mafii VAT. Złośliwi komentują, że premier miał jakąś styczność z narkotykami, które rzekomo przechwyciły służby skarbowe. Ale sprawa jest poważna.

Słowa premiera nie są przypadkowe. W jego głowie najwyraźniej musi być bardzo dużo myśli związanych z niedomykającym się budżetem. Deficyt rośnie, rośnie zadłużenie kraju a Morawiecki desperacko szuka pieniędzy na pokrycie tej dziury.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Był Rok Pański 1769. Zmarł papież Klemens XIII, pierwsze porażki zaliczyła Konfederacja Barska i wówczas ściągalność podatku VAT zaczęła się psuć.” – ironicznie skomentował słowa premiera Roman Giertych.

“Chciałbym się dowiedzieć od premiera – w końcu historyka – coś więcej o tej 250-letniej historii mafii vatowskich w Polsce, o której mówił dzisiaj w Godziszewie.” – komentują internauci.

źródło: Twitter