[Counter-Box id="1"]

Pod jednym z wywiadów Rzeczpospolitej pojawił się komentarz Wojciecha Muszyńskiego, pracownika IPN a jednocześnie jednego z doradców prezydenta Andrzeja Duda. “Jego zdaniem zabójstwa polityczne w Chile “były dobre, choć zdecydowanie za mało” i w ten sposób byliby tam traktowani członkowie partii Razem” – napisał jeden z internautów portalu wykop.pl, ujawniając zrzuty ekranu z komentarzami Muszyńskiego.

“A w Chile w 1973 roku członkowie partii Razem zostaliby helikopterami przewiezieni nad ocean i tam puszczeni wolno (30 mil od brzegu)” napisał Wojciech Muszyński, doradca prezydenta Dudy.

Reklamy

“Do czego to doszło że urzędnik państwowy nawołuje de facto do mordu na przeciwnikach politycznych ? Mam nadzieje że ten pan szybko przestanie pełnić jakiekolwiek funkcje oraz zainteresuje się nim prokuratura.” – skomentował to jeden z internautów portalu Wykop.

 

źródło: Wykop.pl

 

Poprzedni artykułCzy dzisiaj dojdzie do tajnego spotkania PiS – Banaś? Atak raportami na Ziobrę i Kamińskiego może być zmiękczaniem Kaczyńskiego.
Następny artykułOdlot Morawieckiego. 250 lat mafii vatowskiej?