Adam Struzik zarządza jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Unii Europejskiej.

“Adam Struzik Marszałkiem Województwa Mazowieckiego od 18 lat! W tym czasie Mazowsze stało się jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów Unii Europejskiej! Tak trzymać” – napisał wicemarszałek Sejmu, Piotr Zgorzelski.

Adam Struzik to symbol polskiego samorządu. Jest też niezwykle popularny na Mazowszu, w wyborach samorządowych otrzymał największą liczbę głosów. To także bardzo aktywny gospodarz, codziennie od wczesnego rana do późnego wieczora przemierza region, jest prawie wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy istotne i gdzie ludzie zgłaszają  różnego rodzaju problemy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Marszałek walczy też o pieniądze w Unii Europejskiej. Dzięki niemu Mazowsze jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów Unii Europejskiej. W nowej perspektywie unijnej stawia m.in. na edukację, którą rząd potraktował macoszemu.

źródło: Twitter