Internauci drwią z Dudy i Morawieckiego. Nie ma żadnego planu B w sprawie Banasia?

Afera z Marianem Banasiem rozkręca się coraz bardziej. Po wczorajszym ataku ze strony NIK na sztandarowy program Patryka Jakiego, a więc de facto na Zbigniewa Ziobro, możemy dzisiaj spodziewać się kolejnych odsłon. Jednocześnie internauci komentują całe zamieszanie i śmieją się z polityków układu władzy.

Mateusz Morawiecki zapowiadał jakiś czas temu, że jeśli Marian Banaś nie poda się do dymisji, to PiS ma plan B. Internauci przypominają o tym i przygotowali specjalną grafikę ze zdjęciem Banasia, wyświetlonym na fasadzie pałacu prezydenckiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wczoraj Andrzej Duda chwalił się bowiem tym, że wyświetlił zdjęcie noblistki, Olgi Tokarczuk – co ludzie skomentowali w ten sposób, że gdyby nie kampania wyborcza, nigdy by tego nie zrobił…

Śmiać się oczywiście możemy, ale sprawa z Banasiem ujawnia jakie patologie skrywa układ władzy. Gdzie człowiek nie zajrzy, tam afera.

https://twitter.com/Kaczynskiparodi/status/1204498977808408577