“Mam znajomą policjantkę. Zajeżdża właśnie swój drugi PRYWATNY laptop. Takiego syfu nie pamięta ona od lat. Biuro sami malowali, przybory do pisania prywatne a ty masz pan czelność mówić, że zrobiliście wiele ? A mogłeś człowieku nic nie pisać, zachowałbyś resztkę twarzy” – napisała jedna z internautek w reakcji na słowa Mariusza Błaszczaka o tym, że w Policji wiele zrobiono. Funkcjonariuszy ogarnia pusty śmiech.

Odnowione fasady komend nie przykryją prawdziwego problemu, jakim jest niedoinwestowanie w Policji. Pieniędzy brakuje na wszystko. Potrzeba miliardów na nowe etaty, szkolenia, sprzęt, samochody i remonty. Najbardziej uderzające jest to, że według relacji policjantów po komendach jeżdżą kontrolę z centrali i sprawdzają wysokość rachunków za prąd i wodę i każą oszczędzać.

Reklamy

Sytuacja jeszcze się pogorszy, bo od nowego roku rachunki będą znacznie wyższe. Dużym problemem jest też brak policjantów, skomplikowane przepisy i stare środki transportu. To wszysko PiS mógł przez 4 lata zmienić. Ale nie zmienił.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSasin pokaż fakturę za prezent dla Rydzyka! Polacy żądają odpowiedzi od wicepremiera z PiS-u
Następny artykułAndrzej Rozenek miażdży pisowską ustawę represyjną. “Nie zabrała emerytur mordercom Popiełuszki, ale tym, którzy walczyli o Polskę”