Wraku prezydenckiego Tupolewa nie ma w Polsce, mimo, że PiS jest u władzy od 2015 roku. Jak widać niedotrzymywanie obietnic staje się normalnością w tym ugrupowaniu. Jednak Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. W swoim wpisie na temat katastrofy pisze o poległych… nad Smoleńskiem.

“Przepraszam jakich poległych, zginęli w katastrofie lotniczej i nie tylko oni ale inni również, to już 10 lat temu , życie idzie do przodu i żyje się dalej, nie powraca ciągle się do przeszłości, trzeba patrzeć na dzień dzisiejszy co sie dzieje w kraju” – skomentowała to jedna z internautek.

“Napisał ten co był 28 km od katastrofy, zżarł obiad, wsiadł w pociag, zasłonił okna i spieprzył do Warszawy… Ty zakłamany obrzydliwy tchórzu.” – dodała kolejna osoba.

Reklamy

“Jaki psychicznie chory idiota wierzy dziś jeszcze w zamach? Twierdzi pan: “nad Smoleńskiem…” – czyli, że zgineli w powietrzu? “Polegli…”- znaczy, że zginęli w wyniku akcji zbrojnej? Czy liczy pan, że wywinie się od odpowiedzialności prawnej z powodu choroby psychicznej?” – brzmi komentarz.

 

 

Poprzedni artykułMarian Banaś idzie po Beatę Kempę? Będzie się działo
Następny artykułZiobro w szoku. Sąd Apelacyjny w Katowicach zadał kluczowe pytanie o praworządność w Polsce