Mazurek pluje na legendę Solidarności. Polacy odpowiadają: Do pięt mu nie dorastasz

Europosłanka PiS Beata Mazurek po raz kolejny popisała się brakiem kultury. Była rzeczniczka PiS-u najwyraźniej lubi szargać legendy. W rocznicę stanu wojennego na Twitterze Mazurek zamieściła ohydny wpis dotycząc Władysława Frasyniuka.

Internauci jednak szybko sprowadzili Mazurek do parteru. “No rzeczywiście wasz język to słowa miłości i pojednania. Nawet dzisiaj Terlecki “opozycja łże” ale dla przypomnienia wstawiam grafikę ze słowami “Miłości i pojednania” według PiS i Prezesa. Hipokrytko!!!”

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W czasie gdy Frasyniuk walczył o wolną Polskę, Mazurek nie była tak odważna. “Dziękuję za podanie tweeta Pana Frasyniuka. Dzięki temu przypomniałem sobie w tym ważnym dniu o jednym z bohaterów , którzy wywalczyli Polsce wolność. Jednocześnie mam Pani wpis. Wszystko Was różni. Odwaga, patriotyzm, uczciwość to cechy Frasyniuka. Pani to drugi biegun.” – napisał internauta.

“Wpis byłej rzeczniczki PiS w rocznicę stanu wojennego.
O takich jak ona śpiewał kiedyś Kaczmarski: “partia trzyma się na pałach” – dodał inny komentujący.

“Do pięt mu kr…ko nie dorastasz” podsumowała inna osoba.