[Counter-Box id="1"]

Europosłanka PiS Beata Mazurek po raz kolejny popisała się brakiem kultury. Była rzeczniczka PiS-u najwyraźniej lubi szargać legendy. W rocznicę stanu wojennego na Twitterze Mazurek zamieściła ohydny wpis dotycząc Władysława Frasyniuka.

Internauci jednak szybko sprowadzili Mazurek do parteru. “No rzeczywiście wasz język to słowa miłości i pojednania. Nawet dzisiaj Terlecki “opozycja łże” ale dla przypomnienia wstawiam grafikę ze słowami “Miłości i pojednania” według PiS i Prezesa. Hipokrytko!!!”

Reklamy

W czasie gdy Frasyniuk walczył o wolną Polskę, Mazurek nie była tak odważna. “Dziękuję za podanie tweeta Pana Frasyniuka. Dzięki temu przypomniałem sobie w tym ważnym dniu o jednym z bohaterów , którzy wywalczyli Polsce wolność. Jednocześnie mam Pani wpis. Wszystko Was różni. Odwaga, patriotyzm, uczciwość to cechy Frasyniuka. Pani to drugi biegun.” – napisał internauta.

“Wpis byłej rzeczniczki PiS w rocznicę stanu wojennego.
O takich jak ona śpiewał kiedyś Kaczmarski: “partia trzyma się na pałach” – dodał inny komentujący.

“Do pięt mu kr…ko nie dorastasz” podsumowała inna osoba.

Poprzedni artykułTarczyński chce zrobić z Sejmu ZOO? Zabierze na posiedzenie Sejmu swoje psy!?
Następny artykułBadania naukowe pokazują zakłamanie propagandy PiS. To reformy Balcerowicza wprowadziły Polskę na drogę szybkiego wzrostu