Stacja kolejowa w ruinie. Sztum dwa lata nie może doczekać się skończenia remontu

“Stacja Sztum na lini kolejowej 207 Malbork – Toruń 2 lata (!) po rozpoczęciu przebudowy. Brawo dla PKP PLK. Mieszkańcom sparaliżowaliście życie i pozbawiliście okna na świat!” – napisał Kamil Heyka.

“Podwykonawca ma czas do kwietnia 2020 przebudowanie stacji to się im się nie spieszy, dodatkowo ten sam podwykonawca wykonuje pracę torowe w Ryjewie wg SIWZ mają czas do niedzieli na zakończenie prac.” – skomentował to Tomasz Kłoss, autor zdjęć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja w PKP PLK pod rządami PiS jest najwidoczniej zbyt skomplikowana, by przyspieszyć takie ważne remonty i rozwijać transport kolejowy. A jest on Polsce bardzo potrzebny – przy wielkich brakach w infrastrukturze drogowej, połączenia kolejowe to często jedyny sposób na sprawne przemieszczanie się po naszym kraju i okno na świat dla wielu miejscowości.

źródło: Twitter