Kosiniak-Kamysz do przedsiębiorców: zatrzymamy biegunkę legislacyjną!

Władysław Kosiniak-Kamysz podróżuje po całej Polsce i pokazuje wizję kraju zjednoczonego, w którym nie ma miejsca na nienawiść wobec osób o innych poglądach politycznych. Jednym z filarów kampanii prezydenckiej jest oferta dla przedsiębiorców. Ludowcy mają cały pakiet pomysłów, który ma spowodować, że państwo zacznie wspierać firmy a nie je ciągle kontrolować. Jedną z takich istotnych zmian jest stabilizacja systemu prawnego.

“Musimy zatrzymać biegunkę legislacyjną. W ciągu 4 ostatnich lat PiS wprowadzał nowe przepisy z dnia na dzień, nocą, a prezydent Duda je podpisywał bez żadnej refleksji. Tak być nie może. Polskie firmy muszą mieć stabilne, przewidywalne prawo. Jako prezydent nie pozwolę na takie działanie Sejmu” – mówił Kosiniak-Kamysz na spotkaniu z przedsiębiorcami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wśród innych propozycji Kosiniaka-Kamysza są dobrowolny ZUS, uproszczenie przepisów – w tym przepisów o VAT i zmiana sposobu działania urzędników skarbowych, którzy mają stać się doradcami firm a nie osobami, które je represjonują.

źródło: Twitter