Niewiarygodny jak Adrian. Panie prezydencie Duda, gdzie tych 50 profesorów od Smoleńska wyparowało?

Przypominamy! W październiku 2013 roku, gdy Andrzej Duda był jeszcze nikomu nie znanym, zwykłym posłem, aktywnie uczestniczył w smoleńskim szaleństwie PiS. Pisał między innymi o tym, że w obradach zespołu parlamentarnego do spraw Smoleńska brało udział 50 profesorów.

“W obecnej “rzeczywistości” medialnej 50 profesorów na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego to nic wobec “uczonego Laska”. Tylko rechot.” – napisał Duda.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzisiaj już można ocenić ile wtedy były warte jego słowa. Wygląda na to, że tyle co nic. Profesorowe rozwiali się niczym proch i pył na wietrze historii. Warto pamiętać o słowa Andrzeja Dudy, bo to pokazuje jak niewiarygodnym jest on politykiem. Wyborcy PiS pamiętają o medialnej histerii, jaką nakręcał PiS wokół katastrofy samolotu w Smoleńsku. Gdzie dzisiaj jest owa smoleńska prawda?