PiS zablokował uchwałę Sejmu na część noblistki

Jak daleko może posunąć się władza? Na przykład nie doceniać uzyskania przez polską autorkę nagrody Nobla z dziedziny literatury. W czasie, gdy miliony Polaków cieszą się i są dumni z tego wiekopomnego osiągnięcia, w Sejmie blokowana jest uchwała na cześć Tokarczuk. To wiele mówi o obecnej władzy.

U władzy znajdują się bowiem dzisiaj mali ludzie. Nie tylko dosłownie, ale też moralnie. Olga Tokarczuk jest Polką i władza ma po prostu obowiązek doceniać osiągnięcia na arenie międzynarodowej, bo nagroda Nobla to najbardziej prestiżowa nagroda na świecie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Moralne karły u władzy nie chcą jednak Tokarczuk docenić, bo nie jest “swoja”. Ten absurdalny podział na swoich i wrogów, który wprowadził PiS, powoduje głęboki podział w społeczeństwie. Dlatego tak ważne jest, aby w wyborach prezydenckich stawiać na kandydata który łączy, a nie tego który dzieli i krok po kroku odbierać PiS władzę. Podziały w narodzie służą bowiem wyłącznie wrogom Polski.

źródło: Twitter