Kaczyński straszy Polaków kapitalistami, a jego propagandziści nie dostają pieniędzy od 9 miesięcy!

Towarzysz Prezes.

Prezes PiS od lat straszy Polaków kapitalizmem. Jednocześnie nie szczędzi gorzkich słów na temat polskich przedsiębiorców, na których kontach mają leżeć „miliardy złotych”, a ci którzy nie potrafią dostosować się do obecnej rzeczywistości nie nadają się do prowadzenia działalności gospodarczej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem sam Kaczyński daje jak najgorsze świadectwo jak funkcjonuje stworzony przez niego establishment. Jak ujawnili zrozpaczeni pracownicy Tv Republika (kieruje nią finansowany przez PiS Tomasz Sakiewicz) zaległości z wynagrodzeniami sięgają wielu miesięcy.

– Są w redakcji ludzie, którym są winni pieniądze jeszcze za marzec. Za projekty specjalne, czyli materiały nakręcone na zlecenie spółek skarbu państwa. Spółki zapłaciły, pieniędzy nikt nie widział – wyjawiła trzydziestoletnia pracownica telewizji Republika.

– Znowu zalegają mi z wypłatą za dwa miesiące. W sumie ponad 7 tys. złotych. Przyzwyczaiłam się już, że sponsoruję swoją firmę – dodała jej starsza o kilka lat koleżanka z pracy.

To już kolejna afera z zaleganiem pieniędzy w mediach kontrolowanych i wspierających PiS. Kierujący nimi Tomasz Sakiewicz to syn komunisty Ryszarda Sakiewicza, który działał w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.

Źródło: Gazeta Wyborcza