Złodzieje z PiS? Były poseł i bliski współpracownik Zalewskiej mieli okradać kontenery z pomocą dla ubogich

Obrzydliwy proceder we Wrocławiu. Były poseł PiS Piotr B. oraz bliski współpracownik byłej minister edukacji, Anny Zalewskiej, Jerzy G. brali udział w procederze okradania pojemników na używaną odzież PCK – twierdzi prokuratura. Ubrania, zamiast do potrzebujących, trafiały do sklepów z używaną odzieżą. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczano między innymi na kampanię wyborczą.

Proceder trwał od 2013 do 2015 roku. Piotr. B był wtedy szefem klubu radnych PiS we wrocławskiej radzie miasta. Zarzuca mu się przywłaszczenie pieniędzy PCK, przyjęcie pieniędzy pochodzących z przestępstwa oraz niedopełnienie obowiązków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Okradanie potrzebujących jest haniebne. Z Jerzym G., zamieszanym w aferę, blisko współpracowała Anna Zalewska, była już minister edukacji. Dzisiaj twierdzi, że z całym złodziejskim procederem nie miała nic wspólnego… Czy mówi prawdę?

źródło: Fakt