Skandal w Krakowie! Marszałek małopolski, związany z PiS kocha luksusy!

Samochód za blisko 400 tysięcy złotych, remont łazienki za 100 tysięcy złotych a to może być czubek góry lodowej. Witold Kozłowski, związany z PiS, niechętnie dzieli się wiedzą z dziennikarzami.

Co można zrobić w niedużej łazience za 100 tysięcy złotych? To szokująco wysoko kwota. Można sobie wyobrazić złocone klamki, najdroższe materiały, marmury… Ale Witold Kozłowski najwyraźniej kocha luksus, bo gdy zamawiał samochód to również się za bardzo nie ograniczał. Auto miało mieć nawet panoramiczny dach. Koszt, bagatela, blisko 400 tysięcy złotych. Co z tego będą mieli mieszkańcy Małopolski? Nic.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co ciekawe, Kozłowski w czerwcu 2018 został powołany na prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W 2018 roku ponownie kandydował z ramienia PiS do Sejmiku ale… nie uzyskał mandatu. Został jednak wybrany marszałkiem województwa. Powrócił w skład sejmiku w 2019, zastępując w nim wybranego do Sejmu  Patryka Wichra.

źródło: Twitter / Gazeta Wyborcza