Gdzie zniknął Kaczyński i co z jego zdrowiem? Partia nabiera wody w usta

Precz z Kaczorem dyktatorem krzyczało wczoraj tysiące ludzi na ulicach w całej Polsce. Ale co tak naprawdę dzieje się z Jarosławem Kaczyńskim i dlaczego zniknął z życia publicznego? Jego współpracownicy zdają się być pogrążeni w chaosie. Przyczyną może być fatalny stan zdrowia prezesa PiS oraz walka o władzę w tej partii.

Kaczyński jeszcze przed operacją nie wyglądał dobrze. W mediach pojawiał się w modnym makijażu. Operacja, którą przeszedł, spowodowała, że musi zmierzyć się z dużym bólem a jego sprawność ruchowa jest mocno ograniczona. Bierze też silne leki, które mogą wpływać na to, w jaki sposób myśli. Mówił o tym marszałek Senatu, Tomasz Grodzki, który jest lekarzem, chirurgiem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W sytuacji braku swojego wodza, partyjni działacze zaczęli się chyba trochę gubić. Jednocześnie rozgorzała walka o władzę. “Zjednoczona” prawica jest bowiem bardzo głęboko podzielona.

źródło: Twitter