Zamknięte granice, paszporty, wizy – to może nas już wkrótce czekać?

Polacy mają dość pomysłów PiS na Polskę. Nieudolna polityka tej partii doprowadziła do potężnego konfliktu z całą Europą. Sytuacja w kraju jest coraz trudniejsza. Fatalna edukacja, upadająca służba zdrowia, drożejące produkty spożywcze i wszechwładza aroganckich urzędników powodują, że ludzie mają zwyczajnie dość. Podwyżki, podatki, represje i układy oraz układziki na szczytach władzy.

Polska się stacza. Zamiast odnowy moralnej i prawnej mamy kraj, w którym bez znajomości nie da sie normalnie żyć, przedsiębiorcy są traktowani jak przestępcy a ludzie dobrej woli, tacy jak Jerzy Owsiak, szykanowani przez media publiczne i odsądzani od czci i wiary przez polityków władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czas z tym skończyć. Jakie jeszcze grupy społeczne zostaną zaatakowane? Kto stanie się wrogiem władzy? Bo jak tak dalej pójdzie to wkrótce wszyscy będziemy tymi wrogami. Polska wyjdzie z Unii Europejskiej a na granicach pojawią się kontrole, paszporty, wizy a Kaczyński będzie osobiście podpisywał zgody na wyjazd z kraju….

źródło: Facebook