Nie tak dawno premier Morawiecki wielokrotnie wspominał w swoim expose „normalność”. Takie stanowienie prawa z tą normalnością ma niewiele wspólnego. Chcieliście być legislacyjnymi uzdrowicielami, zostaliście zwykłymi szarlatanami – mówił Krzysztof Paszyk, poseł ludowców, w Sejmie.

Być może nie ma już pana Piotrowicza w sejmowej Komisji Sprawiedliwości, ale jego duch wciąż tam jest obecny przez standardy, które zostały. To niestety poziom dna – dodał poseł ludowców.

Reklamy

Dziś Polacy bardziej oczekują ustawy dyscyplinującej pana Banasia, niż sędziów. Proponujemy wypracowanie z reprezentantami wszystkich sił politycznych, środowiska sędziowskiego i naukowego zmian w wymiarze sprawiedliwości w ramach okrągłego stołu – podsumował Krzysztof Paszyk.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułMężczyzna uderzony przez dolnośląskiego barona PiS zmarł. Prokurator, która umorzyła śledztwo usłyszy zarzuty korupcyjne
Następny artykułKorwin-Mikke: PiS chce, żeby sądy wyrokowały, tak jak chce lud. A sądy są po to, żeby rządziła sprawiedliwość, a nie lud [Wideo]