Nowy prezydent? Warto postawić na kandydata, który ma szansę przekonać do siebie wyborców centrum

Jeśli chcemy wygrać wybory prezydenckie, trzeba postawić na kogoś, kto może odebrać wyborców Andrzejowi Dudzie. Takim człowiekiem jest Władysław Kosiniak-Kamysz. Po dużym sukcesie w wyborach parlamentarnych, gdy PSL blisko dwukrotnie zwiększył ilość swoich posłów w Sejmie, czas na wybory prezydenckie.

Władysław Kosiniak-Kamysz jest kandydatem, jakiego chciałaby mieć w swoich szeregach każda formacja polityczna w Polsce. To doświadczony polityk nowego, młodego pokolenia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Każdy kandydat Platformy działa na wyborców Andrzeja Dudy jak czerwona płachta na byka. Dlatego warto postawić na kandydata, który ma szansę przekonać do siebie wyborców centrum” – mówił dzisiaj w programie Kwadrans Polityczny.

“Zrobię wszystko, żeby wygrać wybory prezydenckie. Mnie interesuje zmiana stylu prezydentury w 2020 roku, nie w 2025” – dodał Kosiniak-Kamysz.