Sprawa Banasia jest bardziej ponura niż sądziliśmy.

“Sprawa Banasia jest bardziej ponura niż sądziliśmy. Nie przypadkiem Komisja Służb odbyła się po posiedzeniu Sejmu. PiS chciał i chce te sprawę przykryć. Nie mam wątpliwości” – tej treści tajemniczy wpis Adama Szłapki, lidera Nowoczesnej, pojawił się dzisiaj w sieci. Co mógł mieć na myśli?

Wygląda na to, że za sprawą Mariana Banasia kryje się jakiś wątek służb specjalnych. Kto i dlaczego dopuścił go do pełnienia najważniejszych funkcji w kraju, kto pozwolił by został prezesem NIK? Formalnie Sejm, nieformalnie Jarosław Kaczyński ale kto tak naprawdę dał zielone światło?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS ma coraz większe kłopoty przez Banasia i nie ulega wątpliwości, że ta sprawa będzie jeszcze bardzo długo przedmiotem szczegółowych dociekań i analiz. Przez Banasia przegra też prawdopodobnie Andrzej Duda.

źródło: Twitter