Ten rząd nie przetrwa roku. Nie ma na to najmniejszych szans

Wygląda na to, że rząd Mateusza Morawieckiego nie dotrwa do końca przyszłego roku. Kryzys gospodarczy, rosnące zadłużenie w kasie państwa, arogancja polityków, którzy są ministrami, wiceministrami i sekretarzami stanu oraz nieustanna wojna polityczna, którą prowadzą ze wszystkimi, nie będą trwały wiecznie.

Arogancja władzy i autorytarny styl sprawowania władzy, wywoływanie konfliktów politycznych tylko po to, aby ukrywać własne afery nie sprawdza się na dłuższą metę. Ludzie są już zmęczeni tymi igrzyskami, które powodują rozpad jedności narodowej i brak szacunku człowieka do człowieka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W tej atmosferze wygranie wyborów prezydenckich przez Andrzeja Dudę jest też w zasadzie niemożliwe. To poważny, strategiczny błąd Kaczyńskiego. Tych błędów popełnił zresztą znacznie więcej.

Wydaje się więc, że ten rząd nie przetrwa roku. Nie ma na to najmniejszych szans – a czas rozliczeń, który przyjdzie, będzie czasem prawdziwego wymierzania sprawiedliwości.

źródło: Twitter