Kim jest dziennikarz, który atakuje marszałka Senatu? To brat radnego PiS

Ataki na marszałka Senatu są prowadzone przez brata polityka PiS. Całość ma być “wymysłem dziennikarza Tomasza Duklanowskiego, do którego zgłaszali się anonimowi ludzie zamiast do organów ścigania. Ten sam Duklanowski informował o agencji towarzyskiej u Gawłowskiego. Duklanowski to rodzina Marka Duklanowskiego, radnego PIS” – ujawnił jeden z internautów.

Aktualnie Marek Duklanowski jest… dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie a jego brat, dziennikarz, pracuje nie tylko w Radiu Szczecin ale i pisuje do propisowskich mediów, takich jak Gazeta Polska czy Niezależna.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Schemat ataku na marszałka Grodzkiego przypomina do złudzenia działania Duklanowskiego wobec Stanisława Gawłowskiego z Platformy Obywatelskiej. Wtedy Gawłowski został oskarżony o to, że w jego mieszkaniu, które wynajmował, funkcjonowała agencja towarzyska.

źródło: Twitter