Czy Polacy więcej piją przez 500 Plus? Przerażające statystyki Policji

„Przerażają statystyki dotyczące liczby zatrzymanych pijanych za kółkiem. W wigilię 2018 zatrzymano 119 nietrzeźwych kierowców, w wigilię tego roku – 170” – ujawnił Bertold Kittel, dziennikarz. Sytuacja jest bardzo poważna, bo wygląda na to, że Polacy coraz więcej piją. I niestety wsiadają za kierownicę.

“Władza przywróciła mentalność z PRL stąd taki wzrost pijanych za kółkiem. W PRL można było dogadać się milicją, szczególnie jak się było z partii… PiS niszczy nam wszystko.” – skomentował to jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Najpierw bardziej rozpili naród przy pomocy 500+, a teraz podniosą akcyzę uzależnionemu suwerenowi. Jak dealer narkotyków bedzie pobierał wyższe opłaty od swoich cpunów.” – dodała inna osoba.

“Przeszło milion małpek dziennie do czegoś zobowiązuje. Podniesienie akcyzy nic nie zmieni, rodziny będą nie dojadać, spożycie pozostanie na podobnym poziomie.” – to komentarz kolejnego internauty.

źródło: Twitter