Nie ustają ataki na opozycyjnego marszałka Senatu, profesora Tomasza Grodzkiego. Cel tych działań wydaje się jasny – walka z pozytywnym wizerunkiem szanowanego, odpowiedzialnego polityka i dobrego człowieka. Profesor Grodzki jest bowiem chirurgiem, wielokrotnie ratował ludzkie życie i zdrowie. Jako marszałek Senatu stanowi śmiertelne zagrożenie dla układu władzy.

Ataki na profesora Grodzkiego oparte są na anonimowych pomówieniach, które nagłaśniają osoby powiązane z układem z władzy. Następnie jest to kolportowane przez większe ośrodki propagandowe. Podobny mechanizm stosowano w przeszłości wielokrotnie, m.in. wobec świętej pamięci prezydenta Pawła Adamowicza.

Reklamy

“Widząc rozkręcający się cykl produkcyjny,zmierzający do politycznego wyeliminowania Prof. Grodzkiego, widoczny w nagonce made by TVP, myślę, że niezbędny jest masowy ruch oddolny: Murem za Grodzkim. Profesor potrzebuje wsparcia społecznego” – zaapelował profesor Wojciech Sadurski.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPiS chyba zakochało się w podatkach, że podnosi je na potęgę. Teraz chce uderzyć w polskie rodziny podatkiem cukrowym
Następny artykułCzy układ radomski sterował przebiegiem trasy S12? Kto zarobi na działkach pod Radomiem?