PiS chyba zakochało się w podatkach, że podnosi je na potęgę. Teraz chce uderzyć w polskie rodziny podatkiem cukrowym

“PiS chyba zakochało się w podatkach, że podnosi je na potęgę. Teraz chce uderzyć w polskie rodziny podatkiem cukrowym. A zamiast tego wystarczyłoby obniżyć VAT na zdrową, polską żywność. I my taki projekt złożymy w Sejmie” – zapowiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.

Ludowcy ostro krytykują podwyżki podatków i opłat, które pojawią się w 2020 roku. Przekonują, że budżet państwa nie może być realizowany kosztem obywateli. PSL przygotował swoje propozycje m.in. w zakresie ZUS czy taniej energii. Ludowcy chcą, by Polska stała się silna siłą i dostatkiem swoich mieszkańców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Wierzę w Polskę, która jest wielka wielkością swoich obywateli. Polskę silną siłą swoich obywateli, mądrą mądrością swoich obywateli. Taką Polskę możemy zbudować tylko działając wspólnie, nie przeciwko sobie” – mówił Kosiniak-Kamysz.

źródło: Twitter