Żona Ziobry: Prezes TVP jest Człowiekiem Roku 2019

Fot.: YouTube

Odlot Pati Koti.

Patrycja Kotecka-Ziobro, żona Prokuratora Generalnego, oświadczyła, że prezes TVP Jacek Kurski zasługuje na miano Człowieka Roku 2019.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Za radykalne podniesienie oglądalności TVP, dużo udanych projektów telewizyjnych, w tym eventy sportowe, rozrywkę i niekonwencjonalne produkcje jak „Sanatorium miłości”, druga z rzędu wygrana Polski w Eurowizji Junior, oraz seriale historyczne o wysokim poziomie merytorycznym i edukacyjnym – argumentowała Kotecka-Ziobro.

Po przejęciu władzy przez PiS Kotecka-Ziobro została dyrektorką państwowej firmy Link 4 (Grupa PZU). Za pierwszego rządu PiS pracowała w TVP, a wcześniej w tabloidach i jako modelka.

Przed odzyskaniem władzy przez PiS w 2015 roku pracowała w Apelli, spółce, do której należy wydawca brukowca braci Karnowskich Fratria.

Źródło: NaTemat