Gdzie jest Andrzej Duda? To pytania zadają sobie tysiąca Polaków oburzeni wypowiedzią władz Rosji na temat odpowiedzialności Polski za II Wojnę Światową. Tymczasem prezydent niestety milczy, czym wystawia sobie na najlepsze świadectwo.

Oliwy do ognia dolał Adam Bielan, który powiedział, że prezydent wypowie się… po okresie urlopowym. To naprawdę nie jest śmieszne. Prezydent, który tak chętnie atakuje opozycję, milczy? Czy powodem są narty czy może brak instrukcji z Nowogrodzkiej pytają internauci i uruchamiają akcję “Gdzie jest Duda”.

Reklamy

“W ostatnich dniach widać tę zasadniczą różnicę między Lechem Kaczyńskim a Andrzejem Dudą. Nie pozwoliłby wylewać wiadra pomyj na Polskę i Polaków. Na fałszowanie historii. Przejąłby inicjatywę. Duda nie ma nic z byłego prezydenta. Jest niezłomnie nieobecny.” – napisał Michał Szczerba.

Zdjęcie prezydenta donoszącego jedzenie dla kota zamieścił jeden z internautów

W Pałacu Prezydenckim oświecony jest jedynie słynny żyrandol. Śladowych ilości Prezydenta nie stwierdzono! Dobranoc Polsko! Dosłownie i w przenośni – napisał jeden z internautów.

“Mogę zrozumieć, że z powodów politycznych PAD się nie chce wypowiadać po werbalnym ataku Putina na Polskę, ale że się nie wypowie, bo ma wolne do 6 stycznia, tego już nie rozumiem.” – napisała Katarzyna Lubnauer.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułSzczyt arogancji władzy! 20 tygodni czekania na zdjęcie gipsu u dziecka
Następny artykułCzy w Polsce realizowany jest scenariusz GRU oderwania naszego kraju od Unii Europejskiej?