PiS boi się marszałka Grodzkiego jak diabeł święconej wody.

Politycy PiS są najwyraźniej przerażeni faktem, że partia ta utraciła Senat a wkrótce może też stracić stanowisko prezydenta. Ataki na marszałka Grodzkiego, znakomitego chirurga i wytrwanego polityka nie ustają. Strach, strach, strach – skomentował to Jakub Stefaniak.

Marszałek Senatu dysponuje potężną bronią – może nie tylko inicjować wiele aktywności, ale też wygłaszać orędzia do narodu. Dlatego próbuje się go zdyskredytować za każdą cenę. W festiwalu pomówień i ataków biorą udział ludzie związani z PiS.  Stosowane są metody obrzydliwe i podłe. Wszystko ze strachu, że cały układ padnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wiele osób sądzi, że rząd Morawieckiego nie przetrwa roku. PiS, pozbawiony realnego przywództwa i pogrążony w konfliktach o stanowiska i władze wewnątrz też może  zniknąć ze sceny politycznej szybciej, niż komukolwiek się wydaje…

https://twitter.com/jakub_stefaniak/status/1211557026431741952?s=11