Kolejne dziwne zachowanie Andrzeja Dudy. WIDEO

Po obejrzeniu tego filmu, zamieszczonego przez jednego z internautów, raczej trudno się dziwić, że Andrzej Duda woli jeździć na narty albo do Juraty, niż zajmować się obowiązkami głowy państwa. Przez 5 lat nie wykorzystał szansy zbudowania relacji z głowami innych państw i na spotkaniach międzynarodowych jest wyobcowany, samotny i wyraźnie źle się czuje w takiej sytuacji.

Na filmie zamieszczonym przez Angelę Merkel widzimy, jak Duda stoi samotnie w oddaleniu od Macrona i Merkel, bezradnie przypatrując się jak przywódcy Francji i Niemiec wymieniają uwagi na temat bieżącej sytuacji w Europie. Tego typu spotkania są świetna okazją do rozmowy i załatwiania ważnych spraw, ale do tego trzeba znać języki, nie bać się i mieć jeszcze coś do powiedzenia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem na filmie widać prezydenta, który przypomina bezwolnego człowieka. Stoi, patrzy i nic nie robi. Przykre.

“To jeden z najbardziej upokarzających Pana Dudę obrazów. Chciałby biedulek coś powiedzieć, włączyć się do dyskusji” – skomentował film internauta.

źródło: Twitter