Minister się zmienił, trolle zostały. Warchoł przyłapany na przecieku do Karnowskich

Układ zamknięty.

Portal braci Karnowskich opublikował korespondencję ministra z dziennikarzem i zdjęcie wyroku Sądu Najwyższego z 2005 roku. Okazało się, że była to fotografia, wykonana i wysłana do wiceministra Marcina Warchoła przez dziennikarza „Gazety Wyborczej” Wojciecha Czuchnowskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pracownicy Karnowskich nie zauważyli, że na dokumencie, którego zdjęcie opublikowali, znajdowały się podkreślenia flamastrem. A te dokonał autor zdjęcia.

Czuchnowski zdjęcie i pytania do wiceministra sprawiedliwości wysłał zaledwie dzień wcześniej. Mało tego, zdjęcie i pytania dziennikarz wysłał wyłącznie na telefon Warchoła.

Autorem tekstu na portalu braci Karnowskich jest Wojciech Biedroń, którego złapano już na współpracy ze starą farmą trolli wiceministra Łukasza Piebiaka.

Wiceminister pytany o proceder bronił się, że wysłał pytania i zdjęcie ze swojego telefonu do swoich „współpracowników” i nie odpowiada za to „komu to przekazali”.

Źródło: Onet