Rząd ma dla nas kilka noworocznych niespodzianek, o których niechętnie mówi w swoich mediach. Oto prawdziwe nazwy programów, które przygotował dla nas układ władzy.

Wypłata Minus – to program dzięki któremu otrzymamy mniejsze wypłaty. Chodzi o tak zwane Pracownicze Plany Kapitałowe. Rząd dzisiaj zabiera trochę więcej pieniędzy w podatkach (dla niepoznaki nazwano ten podatek planem kapitałowym) po to, by być może w przyszłości wypłacić coś więcej.

Reklamy

Mniejsze Zakupy – to program pozbawiania Polaków kupowania większej ilości towarów i usług. Dzięki wprowadzeniu większych podatków oraz napędzaniA  inflacji programami socjalnymi, wszystko drożeje. My mówimy jak jest i nazywany to wprost: Mniejsze Zakupy.

Droższy Prąd – to sztandarowy pomysł PiS, wynikający wprost z czterech lat zaniedbań i braku wizji na rozwój polskiej energetyki. Dzięki energicznemu importowi rosyjskiego węgla, niszczeniu energetyki wiatrowej oraz absurdalnym inwestycjom w elektrownie węglowe mamy dzisiaj najdroższy prąd w historii Polski.

A jakie programy PiS na nowy 2020 rok znacie Wy?

 

Poprzedni artykułKosiniak-Kamysz i Kidawa-Błońska planują debaty prezydenckie. Duda nie wie co zrobić?
Następny artykułCzy prezent za 1900 złotych rozjuszył biznesmena z Torunia? Miał być ze złota, jest z mosiądzu?