Oto noworoczne programy PiS: Wypłata Minus, Mniejsze Zakupy, Droższy Prąd!

Rząd ma dla nas kilka noworocznych niespodzianek, o których niechętnie mówi w swoich mediach. Oto prawdziwe nazwy programów, które przygotował dla nas układ władzy.

Wypłata Minus – to program dzięki któremu otrzymamy mniejsze wypłaty. Chodzi o tak zwane Pracownicze Plany Kapitałowe. Rząd dzisiaj zabiera trochę więcej pieniędzy w podatkach (dla niepoznaki nazwano ten podatek planem kapitałowym) po to, by być może w przyszłości wypłacić coś więcej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mniejsze Zakupy – to program pozbawiania Polaków kupowania większej ilości towarów i usług. Dzięki wprowadzeniu większych podatków oraz napędzaniA  inflacji programami socjalnymi, wszystko drożeje. My mówimy jak jest i nazywany to wprost: Mniejsze Zakupy.

Droższy Prąd – to sztandarowy pomysł PiS, wynikający wprost z czterech lat zaniedbań i braku wizji na rozwój polskiej energetyki. Dzięki energicznemu importowi rosyjskiego węgla, niszczeniu energetyki wiatrowej oraz absurdalnym inwestycjom w elektrownie węglowe mamy dzisiaj najdroższy prąd w historii Polski.

A jakie programy PiS na nowy 2020 rok znacie Wy?