Panika w telewizji, poseł Grzegorz Braun zapytał o zaginiony laptop Zbigniewa Ziobro

Ciężkie chwile telewizji publicznej? W programie na żywo poseł Konfederacji, Grzegorz Brauna, zapytał o sprawę zaginionego laptopa Zbigniewa Ziobro. Nawiązał w ten sposób do bardzo głośnego nagrania, które kilka dni zamieścił w sieci Zbigniew Stonoga. Na tym nagraniu świadek koronny “Broda” opowiada o tym jak Ziobro miał owego laptopa stracić.

Sprawa jest bardzo poważna a jej kaliber wyjątkowo ciężki, nic więc dziwnego, że prowadzący program Adrian Klarenbach wydaje się wyraźnie spanikowany i próbuje zmienić temat. Braun nie daje się wyprowadzić z równowagi i spokojnie kontynuuje, mimo, że padają nawet sugestie, iż nie zostanie więcej zaproszony do telewizji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co ciekawe, strona Zbigniewa Stonogi na której umieszczono nagranie ze świadkiem koronnym, zniknęła błyskawicznie z sieci.

 

źródło: Twitter