“Uczestniczysz w dzieleniu rodzin, sortowaniu rodaków. Robisz to z premedytacją, o czym świadczy wyćwiczony krzyk podczas przemówień. Rolą wybrańców narodu jest na pierwszym miejscu jego JEDNOCZENIE,a głowy państwa w szczególności. Będą o Tobie uczyli w szkołach. Może i rosyjskich” – tak odpisał Andrzejowi Dudzie na życzenia noworoczne jeden z internautów. Tego typu komentarzy było znacznie więcej.

“Jak słyszę kłamcę to wiem, że życzenia są też kłamliwe i nieszczere. Idz lepiej Adrian prezesowi teczkę ponoś, wtedy będziesz prawdziwy. Na koniec serdeczne życzenia przegrania wyborów” – dodała kolejna osoba.

Reklamy

“Z czego to zdrowie, pogoda ducha, szczęście?? Bajzel w kraju, Pan podpisy składa jak leci. Służba zdrowia w rozsypce, zamykane oddziały szpitalne, dzieci chore na nowotwory, pozbawione nowoczesnych leków. Z kraju, który liczył się w EU i na świecie zrobiliście zaścianek. Marne” – dodała internautka.

“Pierwszy akapit można streścić “aby Polska rosła w siłę a ludziom się żyło dostatniej” – już raz to słyszałem i wkrotce po tym źle się to skończyło dla Polski” – wspominał czasy komuny jeden z  komentujących.

“Tak wrednego i hipokrytycznego prezydenta Polska nie miała i mam nadzieję, że w tym roku już mieć nie będzie. Tak z życzliwości i uprzejmości życzę.” – odpisał prezydentowi internauta.

 

Poprzedni artykułLekarze rezydenci zapowiadają gigantyczny protest. “Czegoś takiego jeszcze w historii Polski nie było”
Następny artykułMacierewicz olewa wyroki sądów, a dziennikarzom chce dać 100 złotych