Polacy wyśmiewają wpisy Andrzeja Dudy dot. Iraku. „Pan naładuje dobrze komórkę i cierpliwie czeka, kto zadzwoni pierwszy”

Andrzej Duda w końcu odezwał się w sprawie ataku w Iraku. „Zapewniam, że w sprawie ostatnich wydarzeń w Iraku działamy spokojnie i z rozwagą” napisał na… Twitterze. Nie tego chyba oczekiwali Polacy, bo internet zalała fala negatywnych komentarzy.

„Panie Prezydencie, teraz to już nie ma się co spieszyć. Pan naładuje dobrze komórkę i cierpliwie czeka, kto zadzwoni pierwszy oraz dokładnie powie, ile może wydać.” – napisała jedna z komentujących.

Reklamy

„I zapewniam was, moi kochani, że jako odpowiedzialny prezydent nie wszystkich Polaków dobrałem odpowiedni smar do nart oraz sprawdziłem warunki pogodowe przed wyruszeniem na stok.” – ironizuje kolejna osoba.

Co mnie obchodzi Irak, dziś w Lidlu zapłaciłem 3.00zł więcej za wódkę niz w grudniu bo Panu się chciało złodziejską ustawę podpisać.” – skomentował wpis prezydenta internauta.

„Mam nadzieję, że Twoi i Pisowcy experci od łapania pcheł na kotach, nie zaczęli doradzać, aby Polska się w to mieszała ” zwierzchniku sił zbrojnych” na pokaz..” – to kolejny komentarz.

„Mając na względzie w pierwszej kolejności bezpieczeństwo i interes Polski oraz naszych Obywateli zostaniesz spokojnie i z rozwagą osądzony za kilkukrotne złamanie Konstytucji.” – komentuje internauta.

„Ani spokój, ani szczególnie rozwaga, a już na pewno troska o bezpieczeństwo i interes Polaków, nie są mocną stroną Pana i polskiego rządu, niestety…” – skomentowała wpis Dudy internautka.

„przypominam, że w regionie nie odbywają się żadne liczące się zawody narciarskie. jeśli chodzi o stoki to jedynie sztuczne. SkiDubai otwarte do 22. ciekawe czy daliście radę ewakuować obywateli polskich z iraku. bo do casy co dziś poleciała to raptem kilkadziesiąt osób wejdzie.” – drwi kolejna osoba.

„Mówi to ktoś, kto nie jest w stanie odpowiedzieć prezydentowi sąsiedniego państwa, szkalującemu Polskę i Polaków! Wciągniecie Polskę w wojnę, na której będą ginęli polscy żołnierze… Nie politycy!!!” – napisał internauta.

źródło: Twitter