Polacy wyśmiewają wpisy Andrzeja Dudy dot. Iraku. “Pan naładuje dobrze komórkę i cierpliwie czeka, kto zadzwoni pierwszy”

Andrzej Duda w końcu odezwał się w sprawie ataku w Iraku. “Zapewniam, że w sprawie ostatnich wydarzeń w Iraku działamy spokojnie i z rozwagą” napisał na… Twitterze. Nie tego chyba oczekiwali Polacy, bo internet zalała fala negatywnych komentarzy.

“Panie Prezydencie, teraz to już nie ma się co spieszyć. Pan naładuje dobrze komórkę i cierpliwie czeka, kto zadzwoni pierwszy oraz dokładnie powie, ile może wydać.” – napisała jedna z komentujących.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“I zapewniam was, moi kochani, że jako odpowiedzialny prezydent nie wszystkich Polaków dobrałem odpowiedni smar do nart oraz sprawdziłem warunki pogodowe przed wyruszeniem na stok.” – ironizuje kolejna osoba.

Co mnie obchodzi Irak, dziś w Lidlu zapłaciłem 3.00zł więcej za wódkę niz w grudniu bo Panu się chciało złodziejską ustawę podpisać.” – skomentował wpis prezydenta internauta.

“Mam nadzieję, że Twoi i Pisowcy experci od łapania pcheł na kotach, nie zaczęli doradzać, aby Polska się w to mieszała ” zwierzchniku sił zbrojnych” na pokaz..” – to kolejny komentarz.

“Mając na względzie w pierwszej kolejności bezpieczeństwo i interes Polski oraz naszych Obywateli zostaniesz spokojnie i z rozwagą osądzony za kilkukrotne złamanie Konstytucji.” – komentuje internauta.

“Ani spokój, ani szczególnie rozwaga, a już na pewno troska o bezpieczeństwo i interes Polaków, nie są mocną stroną Pana i polskiego rządu, niestety…” – skomentowała wpis Dudy internautka.

“przypominam, że w regionie nie odbywają się żadne liczące się zawody narciarskie. jeśli chodzi o stoki to jedynie sztuczne. SkiDubai otwarte do 22. ciekawe czy daliście radę ewakuować obywateli polskich z iraku. bo do casy co dziś poleciała to raptem kilkadziesiąt osób wejdzie.” – drwi kolejna osoba.

“Mówi to ktoś, kto nie jest w stanie odpowiedzieć prezydentowi sąsiedniego państwa, szkalującemu Polskę i Polaków! Wciągniecie Polskę w wojnę, na której będą ginęli polscy żołnierze… Nie politycy!!!” – napisał internauta.

źródło: Twitter