Wpadka za wpadką. Fatalna kampania prezydencka Andrzeja Dudy

Andrzej Duda nie ma powodów do zadowolenia. Jego kampania prezydencka jest fatalnie prowadzona a hashtagi “WyPADzPałacu” oraz “GdzieJestDuda” zdobywają ogromną popularność w sieci.

“Ktoś jeszcze powie, że Duda świetnie rozgrywa swoją kampanię? Albo ktoś zgubił pilota do prezydenta, albo właśnie pryska czar genialnych sztabowców” – skomentował to Sławomir Nowak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Brak aktywności prezydenta w kluczowych dla Polski sprawach to najgorsze świadectwo, jakie prezydent może sobie wystawić. Potężną wizerunkową wpadkę trudno będzie przykryć miałkimi przemówieniami czy atakami na opozycję. Andrzej Duda i jego ludzie nie tylko wydają się nie mieć pomysłu na kampanię ale też nie mają wsparcia ze strony wielu środowisk, powiązanych z PiS. Wyraźnie widać zupełnie inny klimat niż pięć lat temu.

Stąd takie desperackie pomysły jak angażowanie zmęczonej Beaty Szydło czy szukanie sojuszników w… Konfederacji.

źródło: Twitter