Jest zlecenie na Grodzkiego? Ktoś proponuje 5 tysięcy za obciążające oskarżenia

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki musi bardzo przeszkadzać władzy, skoro zdecydowała się na takie działania. Radio Zet ujawniło właśnie, że ktoś proponuje 5 tysięcy złotych w zamian za fałszywe oskarżenie marszałka. To zamach na państwo i poważne przestępstwo, najpodlejsze. Atakuje się nie tylko trzecią osobę w Polsce ale też lekarza, który uratował wiele ludzkich istnień.

Sprawę ujawnił jeden z byłych pacjentów, do którego zgłosił się tajemniczy mężczyzna, proponując ogromne pieniądze za oskarżenie:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Powiedział mi “proszę mi napisać takie pisemko, że doktor Grodzki powiedział, że przyjmie na operację i do szpitala jeśli mu zapłacę pieniądze”. Wyciąga portfel i mówi: “Tu mam pięć tysięcy i panu daję, jeśli tylko pan napisze i podpisze”. Tak się zdenerwowałem. Powiedziałem “Niech pan stąd wychrzania i to szybko”

źródło: Radio Zet