Gazeta Polska włącza się aktywnie w walkę polityczną z marszałkiem Senatu. „Wytnij, sklej i wyślij kopertę” do Senatu, wzywa Tomasz Sakiewicz. To nawiązanie do oskarżeń kolportowanym przez rodzinę polityka PiS wobec marszałka Grodzkiego. Ale większości Polaków się to bardzo nie spodobało „A gdyby tak Polacy przekazywali koperty mną Nowogrodzką?” – napisał jeden z internautów. I podaje przepis.

„Do dzieła! Jarosław Kaczyński do dzisiaj nie ujawnił co kryje się za 50 tysiącami złotych, które miał przekazać austriacki biznesmen. Kaczyński bez koperty jest jak Morawiecki bez swoich bajek, Macierewicz bez wybuchów, Szydło bez premii a Duda bez nart, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu” – czytamy we wpisie.

Reklamy

Są też inne reakcje.

„Pana pracownicy już sobie zaległe pensje posklejali? Jak tam postępy z portalem o Puszczy za 7 milionów z NFOŚIGW ? Pozdrowienia noworoczne dla pana Kujdy poszły?” – napisała jedna z komentujących.

„Jesteście ŻAŁOŚNI, a może zamieście puzzle, hotelik do złożenia i wysłania Banasiowi, albo dwie wieże Jarkowi? Hipokryci pieprzenie. A w ogóle Sakiewicz, to pracownikom zapłać” – dodaje kolejna osoba.

„Poczta Polska upada to pan Sakiewicz wymyślił akcję jak ją wyciągnąć z długów.
Z okazji Nowego Roku życzę kosztownego procesu.” – napisał internauta.

„To jest tak żenujące, że po przeczytaniu trzeba to rozchodzić. Podobną akcję przeprowadzają „przedsiębiorstwa” które płacą pustymi kopertami swoim pracownikom. Wstyd, żenada, kompromitacja.” – komentuje akcję Sakiewicza kolejna osoba.

 

 

Poprzedni artykułGiertych: Działania mediów publicznych wobec Marszałka Senatu noszą cechy działania zorganizowanej grupy przestępczej
Następny artykułPrezes sądu awansowany za czasów PiS lajkuje publicznie nawoływanie do stalkingu?