Partyjniactwo kosztem interesu narodowego? Andrzej Duda nie zwoła Rady Bezpieczeństwa Narodowego

“Andrzej Duda powiedział, że „nie będzie zwoływał Rady Bezpieczeństwa Narodowego, bo byłoby to forum dla działania opozycji”. Partyjniactwo kosztem interesu narodowego! Gdyby Polska była normalnym krajem, takie słowa w obliczu zagrożeń Polski, byłby ostateczną kompromitacją.” – napisał jeden z internautów.

A my dodajmy, że także powodem do natychmiastowego odsunięcia takiego prezydenta od władzy. W obliczu zagrożenia nie ma bowiem miejsca na partyjne interesy. Wszyscy musimy działać razem na rzecz i dla dobra milionów Polek i Polaków. Takie słowa prezydent pokazują, że nie tylko jest on zwykłym narzędziem w rękach Nowogrodzkiej ale też, że nie potrafi się odnaleźć w trudnych czasach, które idą. Urlop i narty nie są wystarczającym powodem dla wielodniowego milczenia a potem do odrzucania cennych inicjatyw, które mają wzmocnić poczucie bezpieczeństwa Polaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Twitter