Skandaliczny wpis ministra o zamordowanym dziennikarzu. Internauci: Wąsik ch…

Źródło: YouTube KPRM

10 Wąsików.

Były dziennikarz TVP Krzysztof Leski został znaleziony martwy w mieszkaniu w Warszawie. Dziennikarz miał poderżnięte gardło.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Leski jako korespondent współpracował m.in. z „The Daily Telegraph” i BBC World Service. O dziennikarzu zrobiło się głośno, gdy odmówił przyjęcia Krzyża Wolności i Solidarności od Andrzeja Dudy.

Od tego czasu dziennikarz był obiektem ataku prorządowych „mediów” i internetowych trolli.

Po wyjściu na jaw śmierci dziennikarza zwolennicy PiS nie odpuszczali. Część sugerowała, że reporter był chory psychicznie, a inni, że zabił go chory psychicznie kochanek. Takie wulgarne sugestie pojawiły się m.in. na koncie korespondenta TVP oraz koncie 10 Murzynków.

10 Murzynków vel. Minister vel. Maciek to jak się niedawno miało okazać konto współprowadzone przez wiceministra MSWiA oraz wicekoordynatora służb specjalnych Macieja Wąsika. Jako pierwsza prowadzącego konto nieopatrznie zdemaskowała wspierająca PiS publicystka Irena Szafrańska, która zwróciła się do tego profilu „panie ministrze”. Wąsik zarzekał się, że to nie on go prowadzi, ale potem lawina ruszyła.

Np. po tym, gdy na oficjalnym koncie minister oburzył się na treść artykułu „Nikt nie widział przekrętów w Ministerstwie Finansów” w „Rzeczpospolitej”, wchodzącym w interakcje dziennikarzom odpowiadał hejterski profil 10 Murzynków.

Źródło: Twitter