Wszystko jest pod kontrolą, nie będzie ataków zapewniali. A tymczasem polska ambasador ewakuowana z Iraku

Sytuacja na Bliskim Wschodzie zaostrza się. Polski rząd, zamiast błyskawicznie wycofać polskich żołnierzy, by nie narażać ich niepotrzebnie na konflikt, który nie jest naszą wojną, uspokaja i mówi, że wojsko nie jest zagrożone. Jednocześnie po cichu ewakuuje polską ambasador. Skoro ewakuowana jest ambasador, to oznacza, że jednak stan zagrożenia istnieje i sytuacja zaostrza się.

Kryzys na Bliskim Wschodzie przyszedł w fatalnym momencie dla Andrzeja Dudy i dla rządu Mateusza Morawieckiego. W sprawach międzynarodowych są bezradni i błądzą jak dzieci we mgle.  Na naszych oczach widzimy, jak nieudolne jest układ władzy gdy trzeba coś realnie robić i działać.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska jest marginalizowana i odsuwana na boczny tor w polityce międzynarodowej właśnie przez takich ludzi jak Kaczyński, Duda czy Morawiecki. Mocni w gębie i tyle?

źródło: Twitter