Dramat milionów Polaków. Koszyk zakupowy Andrzeja Dudy ponad 40% droższy niż w 2015 roku.

“Dwa rachunki z Biedronki. Rachunek Prezydenta Dudy z 2015 roku i NASZ, tych samych produktów z dziś. Ponad 40 proc wzrostu.” – napisali autorzy jednego z profili internetowych, którzy postanowili sprawdzić jak wzrosły ceny w ciągu czterech lat.

A wzrost cen jest gigantyczny. Polska z kraju względnego dobrobytu w 2015 roku staje się krajem szalejących cen. Wszystko z powodu spadku wartości pieniądza, czyli inflacji, którą napędza drukowanie pieniędzy i ich rozdawanie przez rząd. Jesteśmy biednym krajem a wpędzani będziemy w większą biedę. Każdy, kto ma oszczędności w złotówkach, traci codziennie pieniądze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A wartość naszych pensji stale maleje.

źródło: Facebook

BUM!!!! Dwa rachunki z Biedronki. Rachunek Prezydenta Dudy z 2015 roku i NASZ, tych samych produktów z dziś‼️Ponad 40 proc wzrost‼️ Wszystkie programu pożerane są przez drożyznę i inflacje‼️

Geplaatst door SokzBuraka op Woensdag 8 januari 2020