Lekarze stają murem za marszałkiem Grodzkim i oskarżają media publiczne o kampanię nienawiści

“W trakcie swojej trzydziestosześcioletniej owocnej kariery zawsze stanowił i stanowi wzór oddanego chorym lekarza, kierującego się w swoim życiu zawodowym najwyższymi standardami etycznymi i szacunkiem dla godności każdego człowieka. Nigdy nie miał najmniejszych zarzutów dotyczących zarówno jakości jego pracy, jak i ewentualnego naruszania norm etycznych.” – piszą lekarze w swoim apelu o obronę profesora Tomasza Grodzkiego, skierowanym do Witolda Kołodziejskiego, przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Kołodziejski to zaufany człowiek Kaczyńskiego, członek PC. Pełni nie tylko funkcję szefa KRRiT ale też radnego sejmiku Mazowsza.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Dziwi nas nie poparty jakimikolwiek faktami atak na jego osobę od czasu objęcia zaszczytnej funkcji Marszałka Senatu RP, budowany na rzekomych przewinieniach sprzed wielu lat” – dodają lekarze.

“Prowadzona przez publiczne środki masowego przekazu akcja niszczenia autorytetu cenionego lekarza nasuwa, jak najgorsze skojarzenia. Taki sposób prowadzenia walki politycznej budzi nasz głęboki sprzeciw i dlatego apelujemy o zaprzestanie prowadzonej kampanii nienawiści” – czytamy w apelu.

źródło: RP.pl