“W trakcie swojej trzydziestosześcioletniej owocnej kariery zawsze stanowił i stanowi wzór oddanego chorym lekarza, kierującego się w swoim życiu zawodowym najwyższymi standardami etycznymi i szacunkiem dla godności każdego człowieka. Nigdy nie miał najmniejszych zarzutów dotyczących zarówno jakości jego pracy, jak i ewentualnego naruszania norm etycznych.” – piszą lekarze w swoim apelu o obronę profesora Tomasza Grodzkiego, skierowanym do Witolda Kołodziejskiego, przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Kołodziejski to zaufany człowiek Kaczyńskiego, członek PC. Pełni nie tylko funkcję szefa KRRiT ale też radnego sejmiku Mazowsza.

“Dziwi nas nie poparty jakimikolwiek faktami atak na jego osobę od czasu objęcia zaszczytnej funkcji Marszałka Senatu RP, budowany na rzekomych przewinieniach sprzed wielu lat” – dodają lekarze.

Reklamy

“Prowadzona przez publiczne środki masowego przekazu akcja niszczenia autorytetu cenionego lekarza nasuwa, jak najgorsze skojarzenia. Taki sposób prowadzenia walki politycznej budzi nasz głęboki sprzeciw i dlatego apelujemy o zaprzestanie prowadzonej kampanii nienawiści” – czytamy w apelu.

źródło: RP.pl

Poprzedni artykułPutinizacja Polski postępuje. Państwo atakuje trzecią osobę w tym kraju
Następny artykułPanika w TVP. Pereira kasuje troll konta w obawie przed procesami