Kosiniak-Kamysz krytycznie o prezydenturze Andrzeja Dudy. “Został zakładnikiem obozu politycznego”

“Prezydent powinien walczyć o odbudowę wspólnoty narodowej. Tymczasem Andrzej Duda został zakładnikiem swojego obozu politycznego. Miał szansę zbudować swoje zaplecze i być prezydentem wszystkich Polaków. Albo nie chciał, albo nie umiał tego zrobić” – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

“Prezydent nie powinien stawać po stronie jednej czy drugiej partii, tylko po stronie wartości, w które wierzy. Ja nie miałbym problemu ze współpracą z rządem innego obozu politycznego. Dobre ustawy bym podpisał, złe zawetował. Niezależnie od tego kto je tworzy. Wyznacznikiem działania prezydenta musi być dobro narodowe a nie dobro partii” – dodał Kosiniak-Kamysz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Władysław Kosiniak-Kamysz jest kandydatem na prezydenta. W sondażach uzyskuje bardzo dobre wyniki. Komentatorzy podkreślają, że jako jedyny kandydat ma możliwość odebrania głosów Andrzejowi Dudzie w drugiej turze, nic wiece dziwnego, że w Pałacu Prezydenckim bardzo się go obawiają.

źródło: Twitter