Trole układu atakują Owsiaka i WOŚP. Obrzydliwe metody

Trwają ataki na Jurka Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cel jest jasny: zniszczyć wspólnotę narodową, podzielić Polaków. “Nie wspieram WOŚP. Uważam Owsiaka za wstrętne, perfidne bydlę, żerujące na nieszczęściu innych. I z góry dodam: korzystanie z EWENTUALNEGO sprzętu zakupionego ze zbiórki podatnikowi należy się jak psu buda” – napisał jeden z propisowskich trolli.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To nie jedyny tak obrzydliwy i odrażający wpis. “Pajac w czerwonych gaciach potrzebował 28 lat żeby zebrać miliard.Rzad z budżetu wydaje miliard na ochronę zdrowia w ciągu 3 dni.Kto tu kurła ratuje życie i komu WOŚP .Gdyby nie kasa Owsiaka to by kurła wszyscy poumierali” – napisał inny propagandzista.

Kto się kryje za tymi kontami? To zorganizowana akcja hejtu, która może być finansowana przez ośrodki związane z układem władzy.

Zalew takich wpisów trwa od rana.

https://twitter.com/PiotrZiba2/status/1216232905179115520

Trzeba zbadać mocodawców tej szkodliwej i dzielącej Polaków akcji. Są to siły zdecydowanie wrogie naszemu krajowi.

źródło: Twitter